Interneto svetainių kūrimas

Ką mes siūlome - mūsų tikslas

Yra daug tinklalapių, kuriuose siūloma sukurti svetainę per vieną dieną beveik už dyką arba už dyką patiems. Tokia galimybė atsiranda geriausiu atvejų tada, kai kūrėjas naudoja vieną karkasą su tūrinio valdymo sistema, o blogiausiu, kai Jums pasiūlo patiems atlikti viską ir dvigubai susimokėti už domeną ir hostingą. Plius Jums prideda įvairių naudingų nereikalingų modulių, kurie yra integruoti tose sistemose.

Ką Jūs gaunate ??? Tai krūva įvairių failų serveryje su keliais Jūsų svetainės puslapių failais. Palyginimui, nusipirkote naują magnetolą su gamybos linija, be kurios jį neveikia. Pasakysiu dar daugiau, tokių stebuklų gauna dar šimtai klientų. Rezultatas vienodas - nėra klientų iš paieškos sistemų (Google, Yahoo), o tai svarbiausias vartotojų šaltinis. Kodėl ??? Paieškos sistemos nemėgsta svetainių, kurios turi vienodą struktūrą bei naudoja daug serverio ir kliento (naršyklės) išteklių. Tai nereikalingas universalus kodas ir papildomi failai. Kaip jau sakiau - visiems vienodi. Negaliu teigti, kad naudoti karkasų neverta, bet apie tai jau reikia galvoti tik tada, kai kuriamas rimtesnis produktas ar tūrinio valdymo sistema (TVS).

Ka siūlome mes - individuali kiekvieno užsakymo analizė. Jei jums reikalingas firmos pristatymas internete ar nedidelis portalas, įdiegsime CMS Made Simple tūrinio valdymo sistema, kuri leidžia naudoti bet kokį dizainą ir siūlo daug funkcijų neapkraunant serverio. Jei reikalinga internetinė parduotuvė ar kitas rimtesnis sprendimas, kai dizainas jau ne toks aktualus, įdiegsime Drupal tūrinio valdymo sistemą, kurios architektūra leidžia ją pritaikyti įvairių tipų tinklalapiams. Sekantis etapas - strategijos kūrimas, atsižvelgiant į kliento verslo kintamumą bei verslo aplinką.

Interneto svetainių kūrimo etapai

 • Svetainės funkcionalumo nustatymas (svetainės kūrimo tikslai)
 • Tūrinio valdymos sistemos parinkimas (TVS turi atitikti svetainės kūrimo tikslų)
 • Struktūros projektavimas (pasiekti bet ką iš bet kur)
 • Dizaino kūrimas (padeda tai pasiekti)
 • Teksto parinkimas (unikalus turinys)
 • Vaizdo medžiagos parinkimas ir apdorojimas
 • Technologijos parinkimas (draugiška paieškos sistemoms)
 • Svetainės kodo rašymas (švarus kodas pagal W3)
 • Svetainės funkcionalumo testavimas
 • Pradinis optimizavimas paieškos sistemoms
 • Svetainės perkėlimas į serverį
 • Pilnas optimizavimas paieškos sistemoms (svetainės priežiūra, ne serverio)

Efektyvios svetainės kūrimo tikslai

Svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimo pagrindą sudaro svetainės tikslų nustatymas (dažniausiai produktų ar paslaugų pristatymas internete) ir patogus jūsų idėjų išdėstymas, o dizainas turi padėti tai pasiekti. Dažnai yra pagunda sukurti animuotą interneto svetainę ir įgyvendinti visas savo programavimo žinias, tačiau nereikia pamiršti, kad lankytojas atėjo į svetainę labai konkrečiam tikslui, pav. sužinoti kas yra svetainių kūrimas. Reikia išskirti pagrindinius tikslus, kuriuos sprendžia interneto svetainės vartotojas, ir per projekto kūrimo eigą stebėti, kad jie būtų išspręsti greitai ir veiksmingai.

Interneto svetainių struktūros projektavimas

Svetainių kūrimas pažymi kad pagrindinis kiekvienos interneto svetainės elementas yra jos pradinis puslapis, kuris tampa matomas įvedus naršyklėje svetainės internetinį adresą. Puslapių dizainas turi būti parengtas taip, kad interneto vartotojas greitai galėtu orientuotis ir suprasti, ar yra čia jam naudingos informacijos. Jei taip, sužinoti, kaip jos ieškoti. Tam pirmajame svetainės puslapyje pateikiama trumpa informaciją apie interneto svetainės turinį, jos struktūrą. Turinio aprašymą paprastai sudaro atskirų svetainės skyrių tinklalapius atverčiantys saitai. Taip sukuriama populiari ir patogi analizei bei duomenų paieškai hierarchinė interneto svetainės struktūra.

Interneto puslapių medžiagos susisteminimas

Kodo kokybė
svetainių kurimas

Interneto puslapių projektavimo darbus reikia pradėti nuo turimos medžiagos susisteminimo, jos suskirstymo į atskirus skyrius, kurie galėtų dominti interneto lankytojus, ir jų įrašymo į atskirus failus, atkreipiant ypatingą dėmesį į interneto puslapių raktažodžius (keywords). Po to kūriamas pagrindinio puslapio ruošinys. Jame pateikti saitai puslapiai, piešinių įterpimas ir kiti svetainių elementai aprašomi XHTML kalba.

Interneto svetainių pritaikymas įvairioms naršyklėms

Interneto puslapių kūrimas atsižvelgia į naujas interneto svetainių aprašymo kalbos priemones ir naujas jų projektavimo galimybės, kuriamos naujos internetinių naršyklių atmainos, kurios atnaujinamos kas 2-3 metai. Ne visi interneto lankytojai suspėja laiku apsirūpinti naujausiomis naršyklėmis, todėl naudojant modernias interneto puslapių kūrimo technologijas, nėra garantijos, kad visi jų lankytojai galės matyti visus tokiomis technologijomis parengtų svetainių elementus. Tam mes naudojame griežtą XHTML 1.0 kalbos versiją, leidžiančia pritaikyti vienodą interneto svetainių atvaizdavimą visų naršyklių tipams. Patikrinti interneto puslapių kodą čia.

Interneto svetainių efektyvumas - reitingavimas Google

Svetainių kūrimas - tai yra ne tik gerai atvaizduoti Jūsų verslo idėjas, bet ir gerai optimizuoti interneto puslapį Google Bing paieškai taip, kad ne jūs rodytumėt savo interneto svetainę jau esamiems klientams, o nauji klientai ateitu pas jūs, žinodami, kokių paslaugų gali tikėtis, nes jūsų marketingo skyrius - interneto svetainė - dirba be poilsio dienų.
Jei pasakysite, kad interneto svetainė jau yra, o klientų nepadaugėjo, mes paaiškinsime kodėl ???

Interneto svetainių efektyvumo patikrinimas

1 - įveskite į Google paiešką pagrindinį jūsų veiklos pavadinimą, pav. svetainių kūrimas, ar matote savo svetainės aprašymą pirmajame, antrame puslapyje ? - taip/ne.
2 - įveskite paeiliui į Google paiešką jūsų įmonės teikiamų paslaugų pavadinimus (raktažodžius), pav. svetainių kūrimas, paskui puslapių kūrimas, svetainių projektavimas. Ar kiekvieną kartą matote savo svetainės aprašymą? - taip/ne.

Interneto svetainių efektyvumo rezultatai

1 - taip/taip - svetainių kūrimas, optimizavimas paieškos sistemoms SEO atliktas gerai;
2 - taip/ne - svetainių kūrimas atliktas nepilnai, reikia patobulinti svetainių optimizaciją paieškos sistemoms SEO, nes padarytas tik pirmas žingsnis. Jūs nematomi pagal visus raktažodžius.
3 - ne/ne - verta susimąstyti, svetainių kūrimas atliktas blogai, netinkamai parinkta (susisteminta) puslapių medžiaga, puslapių nuorodų ir svetainės struktūra, bei svetainės optimizacija. Jūs nematomi pagal nei vieną raktažodį.

» Skaityti daugiau: