Kompiuterio prijungimas prie interneto per telefoną

Operacinė sistema: Windows 7 | panašios temos

Galimas problemos sprendimas:
Kompiuterio prijungimas prie interneto per telefoną

Autorius: Mocka [01-09-2017 21:10:43]
----------------------------
Windows 7 internetas
problema:

Sveiki, susiduriau su tokia problema su internetu. Negaliu prisijungti prie interneto! Rašo, kad nepavyksta gauti leidima saitui. Kas gali buti prašau padekite.
Pas mane internetas tele2, aš per telefona prisijungiu prie pc. Neseniai prisijungdavau ir puikiausiai veike, o dabar kažkodel neveikia...

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [01-09-2017 21:13:37]
Windows 7 internetas
sprendimas:

Jei pas Jūs nebuvo kokių problemų ir staiga šiandien prašo leidimo, tai čia tikrai reikia kreiptis pas interneto provaiderį. Pas juos neatnaujintas sertifikatas.
Toliau patikrinkite:
  • Ar turi pats telefonas internetą. Ir ar atsidaro saitus. Jei taip, su TELE 2 viskas gerai, einame toliau
  • Ar tvarkingai įjungtas telefone modemo režimas. Jei taip, tada lieka kompiuteris.
  • Lan ar wi-fi draiveriai, priklausomai nuo to, kaip jungiates prie telefono. Kabeliu ar bevieliu. Daugiau sunku pasakyti, reikia tikrinti. Pabandykite prijungti kompiuterį prie interneto pas draugą, tada maždaug bus aišku, kur yra problema
  • draiveriai pagal modelį

Papildoma informacija apie problemą - panašios temos

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Mocka [02-09-2017 14:44:49]
Windows 7 internetas
problema:

Sveiki. Aš su Windows tinklo diagnostika pažiurejau ir man rado problema The DNS server isnt responding ka čia reiškia? Galite atsakyti labai prašau jusu!

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [02-09-2017 15:50:32]
Windows 7 internetas
sprendimas:

Jūsų telefonas dirbant modemo režimu naudoja DNS - domain name system.
Pabandykite pilnai išjungti telefoną ir vėl įjungti. Perkraukite kompiuterį. Dabar Jums reikia patikrinti ryšį tarp telefono ir interneto ir kompiuterio ir telefono...
  1. Pabandykite išeiti į internetą per telefoną nejungiant modemo režimo. Jei puslapius vartote, tada ryšis tarp telefono ir interneto ok. Jei ne - problema TELE2.
  2. Jei gerai, tada reikia įjungti modemo režimą ir tikrinti kompiuterio ir telefono sąsają. Kompiuteryje interneto ikonėlė turi tapti be geltono ženkliuko, tada ryšis tarp telefono (modemo) ir kompiuterio tvarkingas.
Jei šitie du žingsniai tvarkingi - internetas bus.
Papildoma informacija apie problemą - panašios temos

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą