Samsung Galaxy greitai išsikrauna

Operacinė sistema: Google Android | panašios temos

Galimas problemos sprendimas:
Samsung Galaxy greitai išsikrauna

Autorius: Hacker [08-12-2015 09:58:28]
----------------------------
Google Android veikimas
problema:

Pakeičiau seną akumuliatoriu, bet Samsung Galaxy vėl greitai išsikrauna. Per dieną, be skambučių. Internetas pastoviai neįjungtas. Užeinu tik į Facebook keletą kartų. Ką patartumėte???


Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [08-12-2015 09:58:55]
----------------------------
Google Android veikimas
sprendimas:


Jei su įrenginiu viskas gerai, tai problemą Jūs įvardinot. Tai Facebook. Paprastai programos miegančiam režime naudoja iki 10MB RAM atminties. Tai galima patikrinti - spaudžiame Progr. - Nustatymai - Programų tvarkyklė - veikiančios, matome paleistus procesus. Be Google tarnybų, jas paliekame, daugiausiai naudoja Facebook ir jo Messenger, atitinkamai 50 MB ir 30 MB. Spaudžiame procesą Facebook, toliau Stabdyti. Programos procesas po kelių sekundžių bus išjungtas. Tą pati padarome ir su Messenger. Paleidus Facebook, vėl viskas pasileis. Bet tiesa yra ta, kad Facebook nelauks paleidimo ar prisijungimo prie interneto. Jis periodiškai pasileidžia, tikrina interneto prieigą ir jei internetas yra, sinchronizuojasi su Facebook. Tai viruso poelgis. Todėl jei jums Facebook nereikalingas kaip oras, tai patarčiau jį pašalinti.
Kaip pašalinti - spaudžiame Progr. - rodyklę viršuje dešinėje pusėje, matome atsisiųstos programos langą, toliau spaudžiame kairę apatinę įrenginio mygtuką, pasirenkame Pašalinti, paspaudžiame pirštu ant Facebook ikonėlą. Viskas.
Papildoma informacija apie problemą - panašios temos

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą