Kaip patikrinti mazgus ir pagreitinti kompiuterį su Windows 8?


Windows 8

Atsakyti į žinutę:
Windows 8 Windows 10 Windows 7 integruotu įrankiu galima patikrinti ir pagreitinti kompiuterio našumą, greitaveiką ir elektroninių komponentų funkcionalumą. Ar PC geras ir atitinka jūsų lūkesčių. Šis metodas pravers perkant kompiuterį su Windows 8 ar tikrinant jo mazgus, nes iškart matysite ką perkate. Dabar vaizdo plokštės ar RAM atminties MB skaičius tikrai jau nieko nesako, dar yra vaizdo kontrolerio dažnis, magistralės dažnis ir t.t.
Patikrinimas - spaudžiame klaviatūroje WindowsLogo+F, atsidaro paleidimo langas (Run), kur į tekstinį laukelį Atidaryti: (Open:) įrašome control ir spaudžiame OK. Atsidaro valdymo skydo (Control Panel) langas, kur spaudžiame Sistema ir sauga (System and security) – Sistema (System) – Našumo informacija ir įrankiai (Performance information and tools) – Vertinti iš naujo (Re-run the assessment)
Laukiame rezultato (5-20min) ir nieko nedarome. Galiausiai, elektroninių komponentų tikrinimui pakanka žiūrėti testo eigą (tikrinama 3D DirectX - vaizdas, DirectX Media - garsas, CPU performance - procesorius, Memory performance - atmintis, Hard disk performance - kietasis diskas), nes matysite koks mazgas tikrinamas. Tikrinant kurį mazgą PC pakibs ar persikraus, tame ir bus problema, jei testas praeis, tai su elektronika viskas gerai. Našumui ir parametrų analizei matysite skaičiu po Pagrindiniai taškai (Base Score) ir atskirai kiekvienam mazgui. Skaičių skalė nuo 1,0 iki 9,9
Windows 8 našumo patikrinimas
Bendras ivertinimas (Pagrindiniai taškai) ir kiekvienam mazgui (Papildomi taškai). Parametru reikšmės pavyzdyje: pagrindiniai taškai 3,5 – pagal bendrą įvertinimą tai silpnas kompiuteris, bet visi parametrai, išskyrus grafiką, atitinka 5,0. Tai reiškia, kad PK yra vidutinis, jei jus nezaisite rimtų žaidimų ir nedirbsite su grafika. Todel, išsirenkant kompiuterį, reikia stengtis, kad mazgų parametrai (papildomi taškai) būtų artimi bendram įvertinimui (pagrindiniai taškai). Jei bendras ivertinimas 5,5 ir visų mazgų įvertinimai irgi apie 5,5, tai geras vidutinis PK už gerą kainą. Bet jei procesorius yra 7, o grafika 4, tai jus permokate už procesoriu ir gaunate brangiai kompiuterį, kuris yra silpnesnis nei vidutinis, nors pagrindiniai taškai bus irgi 5,5. Papildomi taškai daugiau 5,5 – geri kompiuteriai, mažiau - silpni.

Dabar lieka pagerinti greitaveikos parametrus.
Tam reikia atlikti operacinės sistemos išvalymą - pradėtiNauja žinutė


Pasirinkite:

Jūsų vardas: * (būtina)

E-mail: (reikalingas pranešimui apie atsakymą)

Žinutės tekstas: * (būtina)
aprašykite problemą kuo išsamiau, nurodant PC modelį ir OS versiją, pav. Acer Aspire 5742G ir Windows 8 Pro,
klaidos kodą ar pranešimą, jei jis yra. Ką darėte prieš tai, kai įvyko gedimas...


Apsaugos kodas: *(būtina)
Įveskite apsaugos kodą

* - laukelis turi būti užpildytas