Draiverių atnaujinimas | draiverių paieška

Visos OS

Atsakyti į žinutę:
Laba diena, Turiu klausimą susijusį su driveriais. Permečiau akim šitą temą, kiek įmanoma ir šiaip ne pirmą kartą teko perinstaliuoti windowsus. Tas kompiuteris su kuriuo atsirado problemų yra HP pavilion notebook 15, gamykliškai įrašyti win10. Susidūriau su keliom problemom ir nusprendžiau persirašyti windows. Disko komplektacijoj 10 nebuvo. Kompiutery turėjau švarius win7. Juos ir rašiau. Dar iki tol teko paieškoti kaip pakeisti BIOSE pakeisti legacy support, nes tai darydamas išsiaiškinau, kad gamykliškai net pats BIOS palaiko 8 ir 10. Taigi dabar apie pačią problemą susijusią su driveriais. Persirašius juos kaip žinia nepavyksta pasijunkti prie interneto.Paprašiau draugo pagalbos, nuėjau į hp tinklapį. Ten kur reikia pasirinkti OS pagal mano PC modelį galima OS yra tik win10. Pasirinkau juos, o atsidarius driverių sąrašiui susisiunčiau visus Driver-network komponentus , įsikėliau į USB ir bandžiau įsirašyti. Visa problema yra ta, kad man išmeta klaidas jau įrašymo pabaigoje , dar duoda pasirinkti "reinstall using recommended settings" bet tas jokios naudos neduoda. Klausimas ar įmanoma man susirašyti driverius šiems win7. Jei taip kaip? Ar geriau nusipirkt win8 ar win10 orginalius? Jei taip tai kuriuos (čia jūsų patarimas) Papildomas klausimas ar turėdamas orginalius windowsus ir kitą kartą juos perrašydamas nesusidursiu su tokia ar panašia problema?

Nauja žinutė

Pasirinkite:

Jūsų vardas: * (būtina)

E-mail: (reikalingas pranešimui apie atsakymą)

Žinutės tekstas: * (būtina)
aprašykite problemą kuo išsamiau, nurodant PC modelį ir OS versiją, pav. Acer Aspire 5742G ir Windows 8 Pro,
klaidos kodą ar pranešimą, jei jis yra. Ką darėte prieš tai, kai įvyko gedimas...

Apsaugos kodas: *(būtina)
Įveskite apsaugos kodą

* - laukelis turi būti užpildytas