padekite del switchable graphics temų sąrašas

Operacinė sistema: Windows 10 | tik naudingi patarimai

Galimas problemos sprendimas:
padekite del switchable graphics

Problemos ir sprendimai temų sąrašas
Autorius: Glent [11-09-2015 03:53:44]
----------------------------
Windows 10 -
problema:

Sveiki, nusipirkau nesenai laptopa Lenovo G50-70. 8 gb ram intel i7 ir kas man neaisku, tai dvi vaizdo plokstes, viena amd radeon r5 m230, kita intel hd graphics family. Taigi problema, draiveriai: isirasiau draiverius pagal modeli, tiesiai is Lenovo svetaines(kaip suprantu jie yra naujausi). tebuvo ten 2 draiveriai win 10 . vienas amd, kitas intel, viskas graziai isirase,dar papildoma programa isirase switchable graphics, kurioje pazymedamas zaidima, padarai kad veiktu ant full performance. Bet jeigu uzeinu I amd svetaine, atsisiunciu auto detect programa, kuri suranda man "tinkamiausia ir naujausia" draiveri, tai iraso visai kitoki....bet veikianti. PVZ ta amd vaizdo plokste yra 2gb , velka net gta v, o pvz isirasiau crackinta zaidima " rust", kuris irgi pazymejau amd and high performance, tai zaidime ant visu minimum grafiku 15 fps..... Padekite prasau, kaip man surasti tinkamiausius draiverius, is Lenovo svetaines ar amd auto detect ir intel autodetect? aciu uz sugaista laika :)
ir dar beje. isirasau is Lenovo svetaines draiveri pagal modeli, isiraso r5 m230.tada jei atsinaujinu, atsiusdamas amd autodetect, man iraso AMD radeon HD 8500M, catalyst. o tada, jei atsidarau DEVICE manager, ten surandu display adapters, matau intel hd graphycs family ir radeon hd 8500m, spaudziu ant jo update mygtuka ir man iraso vietoj jo vel R5 m230.... kuris turi draiveris buti?

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [11-09-2015 21:34:53]
----------------------------
Windows 10 -
(žinote geresnį sprendimą - papildykite)
sprendimas:

Jūs veltui sukate sau galvą. Iš Lenovo svetainės Jūs gaunate reikiamą draiverį, o iš AMD visą paketą draiverių, kuriame yra tas pats draiveris. Šitas paketas tinka daugeliui AMD kompiuterių - yra universalus įrankis. Naudokite Lenovo puslapį
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą