Neveikia kolonėlės visos temos

Problemos Neveikia kolonėlės paprasti sprendimai:

Problemos ir sprendimai | visos temos Autorius
Windows 7 veikimas problema:
Sveiki, pirmą kart įsirašiau windows 7 po XP ir nėra garso. Prie garso kolonėlės ikonos yra baltas iksiukas raudoname apskritime, o užvedus pelės rodyklę virš jos užsidega užrašas "No speakers or headphones are plugged in", nors jos prijungtos (bandžiau ir su ausinėm, ir su kolonėlėm). Iš pradžių galvojau kad bėda su windowsais, tai pabandžiau perašit windous 8, bet ta pati problema. Dabar vėl įsirašiau W7, pagooglinau ir supratau, kad daug kas tokią problemą turėjo. Išbandžiau per google ir youtube daugybę pamokų kaip tai sutvarkyt, bet niekas nepadėjo. Ką bandžiau daryt: Perinstaliuot windowsus. Rašyt draiverius iš CD, siųstis iš plokštės gamintojos svetainės (msi.com), siųstis iš garso draiverių svetainės (realtek.com). Įrašinėt pats, leidau siųstis windowsams. Žaist su įvairiais nustatymais. Siųstis visus windowsų updatus. Mano mot. plkšt. msi h81m-p33. Integruota garso plokštė Realtek hd audio Gal žinot kas galėtų būt? Ačiū


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Svajūnas
[07-04-2014 13:46:13]
Windows 7 veikimas sprendimas (žinote geresnį sprendima - papildykite):
Nelabai galiu ką patarti, nes viską pabandėte. Jei prie Windows XP kolonėlės veikė, o prie Windows 7, 8 nenori, tai atsakymas gali būti toks - jos yra senos ir nauja operacinė sistema jų nemato (nėra suderintos su Windows 7, 8, negali būti instaliuojamos - matote pranešimą No audio output device is installed), nes kai nėra garso tvarkyklės, Jūs nematysite visai garso ikonėlės. O kai prijungiate kolonėlės, turi būti instaliuojama automatiškai į kompiuterį programinė įranga, kuri padės suprasti Windows sistemai kas prijungiama, o to nevyksta. Toks pats procesas vykdomas kai Jūs prijungiate flash raktą ar kitą įrenginį.
Mano versiją galite patikrinti prijungus kolonėlės prie savo PC, kurios tikrai veikia kitame kompiuteryje su Windows 7.
Dar gali būti kalta pati garso plokštė...
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti ar grįžti į temų sąrašą
Dimexpro
[07-04-2014 16:10:00]
Windows 7 veikimas problema:
Sveiki, nusipirkau nešiojema kolonėle ir po dienos ji nustojo veikt. paleidus muzika ji kelias sekundes pagroja o tda išsijungia kolonele ir čirška. kokia tai problema gali būti?


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Modestas
[02-05-2014 22:03:00]
Windows 7 veikimas sprendimas (žinote geresnį sprendima - papildykite):
Patikrinkite kolonėlę prijungus ją prie kito kompiuterio. Jei neveiks, neškite ją į garantinį. Jei veiks, tada jūsų kompiuteriui būtina perinstaliuoti garso plokštės draiverį. Draiverio paieška pagal kompiuterio modelį.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti ar grįžti į temų sąrašą
Dimexpro
[03-05-2014 20:42:45]

Galimos problemos:

| Paleidimas | Diegimas | Internetas | Draiveriai | Veikimas | Greitaveika | Saugumas | Genuine | Kitos |

Papildoma informacija:

GREITA PAIEŠKA FORUME (jei pildote paieškos lauką, ieškokite su visomis OS ir problemomis) Temų:
Pasirinkite OS:
Problema:
Įveskite frazę: pav. BIOS


» Skaityti daugiau: