Online žaidimai nepasileidžia - Avast konfiguracija temų sąrašas

Operacinė sistema: Windows 7 | tik naudingi patarimai

Galimas problemos sprendimas:
Online žaidimai nepasileidžia - Avast konfiguracija

Problemos ir sprendimai temų sąrašas
Autorius: Žygimantas [18-03-2014 15:42:40]
----------------------------
Windows 7 veikimas
problema:

Sveiki, naudojuosi windows 7, viskas anksčiau būdavo gerai su online žaidimais, dabar atsirado problema ta, kad jų neužkrauna, tarkim paimkim talisman online žaidimą, viskas puikiai instaliuojasi, bet kai reikia surasti "Serverius" atsitinka taip, kad atrodo jog nėra interneto... Nors visur galiu naršyti, tie pagrindiniai žaidimai veikia internetu.. bet va tarkim šis neveikia tik man vienam, o kitiem viskas kaip per leda.... Ką man reikėtų daryti?

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [18-03-2014 16:14:19]
Windows 7 veikimas
(žinote geresnį sprendimą - papildykite)
sprendimas:

Per numatyta portą jūsų žaidimas negali prisijungti prie interneto, nes šitą portą naudoja ar blokuoja kita programa, pav. torrent, antivirus ar net kitas žaidimas. Čia bus programa ar žaidimas, kurį idiegiate paskutiniu metu. Kaip pažiūrėti kokios programos pasileidžia kartu su Windows ir jas išjungti skaitykite čia. Po išjungimo reikės perkrauti kompiuterį. Jei tai žaidimas, geriau pasirinkti kokį vieną, o kitą išinstaliuoti. Turbūt daug turite žaidimų, reikia sumažinti jų kiekį.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Žygimantas [18-03-2014 23:43:53]
Windows 7 veikimas
problema:

Na pas mane žaidimų nėra tiek daug, vos keli "2" o daugiau yra "Adobe" Programų... Ten aš atlikau tuos kompiuterio valymus pagal jūsų linka, tačiau esmės nekeičia tas pats, gal dar įmanoma kažką padaryt be to, kad perrašyt windows...
Sutvarkiau atjungdamas avast antivirusine, bet gal viduje reikėtų kur nors varnele nuimt? nes nelabai noriu laikyt ją išjungta :/

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [19-03-2014 12:39:05]
Windows 7 veikimas
(žinote geresnį sprendimą - papildykite)
sprendimas:

Reikia leisti žaidimams prisijungti prie interneto. Tam atliksime pakeitimus Avast nustatymuose.
Paleidžiame Avast, atsidaro programos langas, kur spaudžiame Settings - Active Protection. Lange Active Protection matome Web Shield, šalia užrašo paspaudžiame ant dantračio, atsidaro kitas langas, kur paspaudžiame Exclusions, lange Exclusions uždedame varnelę ties Processes to exclude, toliau spaudžiame Browser, surandame ir pažymime reikiamą žaidimą ir spaudžiame Open. Norint pridėti dar vieną žaidimą ar programą, spaudžiame Add ir vėl kartojame Browser - Open, galiausiai, OK - OK. Dabar Avast turi leisti veikti žaidimams.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą