Blogai rodo flash filmukus per interneta temų sąrašas

Operacinė sistema: Windows XP | tik naudingi patarimai

Galimas problemos sprendimas:
Blogai rodo flash filmukus per interneta

Problemos ir sprendimai temų sąrašas
Autorius: Sigis [08-04-2013 00:55:45]
----------------------------
Windows XP internetas
problema:

Nutariau pasikonsultuoti šiame forume ir aš, galbut PC naudotis tai mokam kiekvienas, o sprest problemas kartais nelabai. Žodžiu negeri dalykai vyksta su video žiurejimu. Youtube klipai veikia lyg ir normaliai, o tarkime, norint pažiureti iraša per Ryto.Tv - tarsi garsas eina greičiau, ekrane žmoniu judesiai leti, flegmatiški. Sustabdžius iraša šis dar kelias sekundes juda toliau ir tik tada sustoja. Filma žiurint irgi panašiai buna. Naudoju Mozila firefox. Valyma ir defragmentavima esu dares. Skenavau antivirusine. Firefox rašo, kad Flash papildinys nepasenes, bet gal yra kodeku problema. Pažystamas kodekus prieš metus atnaujino, sake jog jau pasene buvo, bet jau senokai tas vaizdas toks buvo, nes pradžia viso to prasidejo, kai parsisiunčiau Flash player papildini. Ji instaliavus, žiurint per programa Daylmotion irašus, jie tapo nekokybiški. Matyt jis buvo netinkamas naudoti mano PC, bet vel pažystamas idiege kita Adobe Flash Playeri, tarsi ir nieko buvo... Tad kokius veiksmus reiketu atlikti, kad išsiaiškinti ir pabandyti viska sutvarkyti i gera puse?

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [08-04-2013 12:12:28]
Windows XP internetas
(žinote geresnį sprendimą - papildykite)
sprendimas:

Itariu bevielio interneto ar interneto greicio problema. Dar verta patikrinti per Task Manager: Ctrl+Alt+Del - Task Manager - Network, ar neuzimta interneto juosta kitos programos, pav. Skype, eMule, kurios pasileidzia kartu su Windows, kompiuteriui startuojant. Reikia isjungti ju automatini paleidima, paprasta padaryti su CCleaner. Del tos pacios priezasties verta isjungti Windows Update. Jei naudojate bevieli, pabandykite pajungti PC prie marsrutizatoriaus laidu ir tada paziureti tamtikra filmuka. Jei problema issisprende, reikia atlikti bevielio interneto konfiguravima. Jei problema lieka, bandykite paziureti ta pati filmuka ne piko valandom, pav. anksti ryta. Jei naudojate interneto plana per telefono linija, o ne per optika, tikrai bus interneto greitis. Pabandykite pajungti PC prie interneto ten, kur kitas PC gerai rodo ta filmuka. Jei problema lieka, atnaujinkite narsykle, parsisiuntus naujausia versija, isinstaliuokite Adobe flash ir instaliuokite naujausia Adobe flash versija. Atlikus viska paeiliui, tikrai rasite problema.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Sigis [13-04-2013 00:07:46]
Windows XP internetas
problema:

Na naudoju Interneta per optiny kabely,tinklas kaip ir neužimtas,su ta programa Cleeaner valiau nereikalingus failus na pajungti interneta prie kito PC nelabai galimybes yra tik viena Pc teturiu,tiesa pasakius jei butu kažkas blogai su interneto greičiu tai visai nepažiurečiau Sporto transliaciju kad kaip ir vakar Heat-Lakers tiesioginis vaizdas na gal šioks toks laginimas,ar strigimas ir buvo bet kokybe iš dalies tenkintu žmones juda greitai nera taip kaip žiurint video yrašus kad suleteja viskas,galbut reikia atnaujinti naršykle ir Naujausia Flash ,,,,,Tačiau yra dar viena problemele,jau rimtesne- pas mane gyvena naršykle "MY START BY Incredibale"galbut busiu ka nuspaudes,aš nesidomejau,norejau išinstaliuoti bet neradau kur tai galima padaryti tai neaiškiai programai,aišku eidavau y internetinius puslapius per Google :) Ir galop pasiskaičiau, kad tai labai nedraugiškas svetimkunis tai kažkokia negera programa,kuri net blokuoja antivirusines ,pilnai neišsivalo -rankiniu budu reikia gerai viska atlikti,nepažeisti failu,sekama kur lankosi vartotojas kokiuose adresuose,ir tt........ ...Parsisiunčiau Programa SPYHUNTER ji tik praskenavo visa PC ir rašo kad tai gresme ir dar surado yvairiu gresmiu per 160,na norint naudotis SpyHUNTER antivirusines paslaugomis reikia moketi pinigus:( Mano Avast kažkaip praskenavus nieko nerodydavo kad kažko tokio baisaus yra:) Taigi ar kažka patartumet kaip ta "Incredibale"išprašyti,beje aš naudoju lietuviška meniu tai jei pateiksite nurodymus kokius veiksmus atlikineti tai gimtaja kalba:) na suprantu ir Užsienio kalba bet tikrai ne viska,buna pasimetu kur ka spustelti reikia:)

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [13-04-2013 09:38:48]
Windows XP internetas
(žinote geresnį sprendimą - papildykite)
sprendimas:

Jau aiskeja problema, ta narsykle ir bus beda. Visu pirma, su CCleaner ja isinstaliuokite, ar bent isjunkite jos paleidima kartu su Windows (zr. skilti Nemokamos programos)
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą