Virtual Memory Low - truksta darbines atminties temų sąrašas

Operacinė sistema: Windows 7 | tik naudingi patarimai

Galimas problemos sprendimas:
Virtual Memory Low - truksta darbines atminties

Problemos ir sprendimai temų sąrašas
Autorius: Tomas [24-03-2013 21:11:42]
----------------------------
Windows 7 veikimas
problema:

Savo sename pc (stacionare), nutariau atnaujinti OS. Vietoj XP isirasiau Windows 7. Atrodo pradziai pc kaip ir susidraugavo su sia OS, bet po keliu dienu pradejo man metyti lenteles, pvz. : "Your computer is low of memory. Save your files and close these programs. Windows will only close enough programs restore needed memory". Mano pc duomenys: Intel Pentium 4 CPU 2.00 GHz, RAM 1.00 GB Kiek skaiciau,tai kaip ir pakanka mano pc pajegumo siai OS. Viska isbandziau ir praskanavau pc su antivirusine ir bandziau perstatyti virtual memory per advanced system, bet niekas nepadeda. Tai reiskiasi,kad mano pc jau nepajegus priimti Windows 7? Aciu uz pagalba

Atsakyti arba grįžti į temų sąrašą
Autorius: Dimexpro [24-03-2013 22:38:55]
----------------------------
Windows 7 veikimas
(žinote geresnį sprendimą - papildykite)
sprendimas:

Jei vaizdo plokste silpna, tai papildoma atminti PC bando imti is darbines atminties (RAM), o jos tik 1GB. Cia minimalus reikalavimas. Jei isjungsite vaizdo efektus (aero ir t.t.) ir nenaudosite keleta programu kartu, tai gal dar temps. Kietajame diske dar turi buti minimum 30-40GB, nes Windows 7 uzima viena apie 12-15GB be jokiu papildomu programu ir dar susikuria atskaitos taskus System Restore funkcijai. Zr. kompiuterio valymas
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti arba grįžti į temų sąrašą