Problema su vidine kamera asus x50z visos temos

Problemos Problema su vidine kamera asus x50z paprasti sprendimai:

Problemos ir sprendimai | visos temos Autorius
Windows XP draiveriai problema:
Sveiki, persirašiau windows xp laptope x50z, ir nustojo veikti vidinė kamera, bandžiau įrašyti tos kameros draiverius iš www.support.asus.com , bet nei vienas neįsirašo... Gal galėtumėte ką nors pasiūlyti, ar geriau nusipirkti išorinę kamerą? dekui :)


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Serioža
[04-03-2013 18:06:08]
Windows XP draiveriai sprendimas (žinote geresnį sprendima - papildykite):
Pradziai reikia patikrinti su skype, ar tikrai neveikia kamera. Atidarome skype programa, spaudziame Tools-Options-Video settings. Jei draiveris instaliuotas, turite pamatyti save.
Jei ne, pabandykite automatini draiveriu nustatyma pagal Asus modeli nuejus i naudingos programos skilti ir paspaudus Asus. Atsidaro Asus saitas, kur spaudziame Model Automatic Detection. Kompiuteris bus nuskenuotas ir tikrai pasiulys instaliuoti kameros draiverius.
Jei nepades, ten pat, iveskite modeli, operacine sistema, bus parodyti web kameros draiveriai, ju yra keturi. Pabandome kiekviena. Po idiegimo vel bandome su skype, labai patogu.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti ar grįžti į temų sąrašą
Dimexpro
[04-03-2013 21:06:57]
Windows XP draiveriai problema:
Na padariau kaip jūs sakėte, nuėjau į tą asus saitą, kur automatiškai suranda modelį, ten buvo 5 kameros draiveriai, visus atsisiunčiau, bet tik 1 susiinstaliavo, restartavau pc, ijungiau skype, skype parašė, kad kamera pradėjo veikti, atidarė langą, kad padaryti nuotrauką, bet rodo tik juodą ekraną. Palaukiau 10min. Tas pats... Gal Tai kaip čia suprast? Draiveriai blogi? P.s. Bandžiau ir kitas programas pvz: DriverMax, bet programa neparodo, kad tokio draiverio trūksta...


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Serioza
[05-03-2013 15:46:28]
Windows XP draiveriai sprendimas (žinote geresnį sprendima - papildykite):
Pazymekite des.peles klavisu MyComputer Ikona desktope, toliau Manage ir kaireje langelio puseje DeviceManager. Desineje matote kompiuterio komponentu sarasa. Surandame camera ar pan. Jei draiveris neisirase, bus geltonas klaustukas. Gali buti kad bus du cameros draiveriai ir vienas su geltonu, kuris maiso darbui. Pazymime ji des.peles klavisu ir surandame roll back (isinstaliuoti). Jei cia viskas gerai ir draiveris vienas be geltono su komponento pavadinimu, tai lieka tik pati kamera (elektronika). Reikia keisti, daugiau nieko.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti ar grįžti į temų sąrašą
Dimexpro
[05-03-2013 18:36:58]

Galimos problemos:

| Paleidimas | Diegimas | Internetas | Draiveriai | Veikimas | Greitaveika | Saugumas | Genuine | Kitos |

Papildoma informacija:

GREITA PAIEŠKA FORUME (jei pildote paieškos lauką, ieškokite su visomis OS ir problemomis) Temų:
Pasirinkite OS:
Problema:
Įveskite frazę: pav. BIOS


» Skaityti daugiau: