Kaip patikrinti ar geras mano kompiuteris? visos temos

Problemos Kaip patikrinti ar geras mano kompiuteris? paprasti sprendimai:

Problemos ir sprendimai | visos temos Autorius
Windows 7 greitaveika problema:
Naudoju windows 7 ultimate savo laptope. Dabar norėjau patikrinti elektroninius mazgus ir sužinoti PC parametrus, nes noriu pazaisti geresnių žaidimų, todėl atsisiunčiau, nepamenu kokiu vardu, programa is dimexpro vaizdo plokštės parametrams nustatyti, ji rodo, kad yra vaidzo plokštė, bet nerodo kiek ji turi mb? Gal galetumet man patarti?


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Rolandas
[22-01-2013 22:42:34]
Windows 7 greitaveika sprendimas (žinote geresnį sprendima - papildykite):
Dabar parodysiu kaip Windows 7 Windows 8 įrankiu be gylių žinių patikrinti kompiuterio našumą ir pratestuoti elektroninius komponentus (ar jis geras ir tikrai atitinka jūsų lūkesčių). Šis metodas pravers ir perkant kompiuteri su Windows 7, ir tikrinant jo mazgus, motininę ar vaizdo plokštę, nes iškart matysite ką perkate ir kur problema. Dabar vaizdo plokštės MB skaičius tikrai jau nieko nesako (dar yra vaizdo kontrolerio dažnis, magistralės dažnis ir t.t.).
Spaudžiame Start-Computer-System properties-Perfomance Information and Tools-Rerun the assessment. Laukiame rezultato (5-20min) ir nieko nedarome. Galiausiai, elektroninių komponentų tikrinimui pakanka žiūrėti testo eigą (tikrinama 3D DirectX - vaizdas, DirectX Media - garsas, CPU performance - procesorius, Memory performance - atmintis, Hard disk performance - kietasis diskas), nes matysite koks mazgas tikrinamas. Tikrinant kurį mazgą PC pakibs ar persikraus, tame ir bus problema, jei testas praeis, tai su elektroniniais komponentais viskas gerai. Našumui ir parametrų analizei matysite skaiciu po Base Score ir atskirai kiekvienam mazgui. Skaičių skalė nuo 1,0 iki 7,9
Windows 7 našumo patikrinimas
Paspaudus What do these numbers mean galite paskaityti ką skaičiai reiškia (ieškom įrašo About your computer's base score), jei nemokate anglų kalbos trumpai aprašysiu: 2-pagrindiniams darbams, 3-visos funkcijos pradiniame lygyje, 4-5 - tiks naujoms Windows 7 funkcijoms naudoti ir gali aptarnauti keletą programų vienu metu, 6-7 - greitas kietasis diskas, gera vaizdo plokštė, tinkanti 3D žaidimams ir HD žiūrėjimui. Išvada: virš 4 turi pakankamai galingi kompiuteriai, bet parametrui gaming graphics, jūsų atveju, turi būti 6 ir daugiau, tada eis visi žaidimai. Detalu aprašymą galite pažiūrėti paspaudus parodytame lange užrašą View and print detailed performance and system information
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti ar grįžti į temų sąrašą
Dimexpro
[23-01-2013 18:59:32]
Windows 7 greitaveika problema:
Pasirode nei daug nei mazai- 4.6 aciu :)


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Rolandas
[23-01-2013 19:43:31]
Windows 7 greitaveika problema:
Man info parasyta va taip: (laptopas) Visa galima grafikos atmintis- 895mb Skirtoji vaizdo atmintis- 256mb Sistemos vaizdo amtintis- 0mb Bendrinama sistemos atmintis 639mb, Tai kai cia yra? skaitosi vaizdo plokste mano turi 256mb ar 895mb?


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Rolandas
[23-01-2013 20:24:34]
Windows 7 greitaveika sprendimas (žinote geresnį sprendima - papildykite):
Jusu vaizdo plokste turi 256MB, bet gali pasiskolinti is RAM atminties, padidinus savo atminti iki 896MB (tai leidzia padaryti tik Windows OS ir vaizdo plokstes gamintojo parasytas draiveris, kuris nepakeis pilnai vaizdo plokstes tikra fizini atminti). Tai, aisku, neblogai, bet naujiems zaidimams gali neuztekti vykdymo greicio (ilgiau uztrunka), todel jusu vykdymo parametras ir yra tarp 4-5.
Papildoma informacija apie problemą - išsamiau

Paklausti ar grįžti į temų sąrašą
Dimexpro
[23-01-2013 21:30:03]
Windows 7 greitaveika problema:
Aisku viskas - dekoju :)


Atsakyti ar grįžti į temų sąrašą
Rolandas
[23-01-2013 21:47:33]

Galimos problemos:

| Paleidimas | Diegimas | Internetas | Draiveriai | Veikimas | Greitaveika | Saugumas | Genuine | Kitos |

Papildoma informacija:

GREITA PAIEŠKA FORUME (jei pildote paieškos lauką, ieškokite su visomis OS ir problemomis) Temų:
Pasirinkite OS:
Problema:
Įveskite frazę: pav. BIOS


» Skaityti daugiau: